پیکاپ ویزای کانادا

پیکاپ ویزای کانادا

پیکاپ ویزای کانادا

پیکاپ ویزای کانادا چیست؟

از جمله مهمترین و بزرگترین مشکلات متقاضیان دریافت ویزای کانادا عدم وجود سفارت کانادا در ایران میباشد. بنابراین گردشگران ملزم به انجام سفری اجباری میشوند تا برای دریافت وقت سفارت کانادا و همچنین ویزای کانادا اقدام نمایند. بنابراین متقاضی باید جهت دریافت ویزای کانادا برای سفر به یکی از شهرهای اطراف ایران مانند استانبول، آنکارا، ابوظبی و دبی برنامه‌ریزی کند. که این امر موجب صرف هزینه ی گزاف برای مسافر میباشد. معمولاً ایرانیان کشور امارات و یا ترکیه را انتخاب می‌کنند. این مسئله همچنین دشواری‌های سفر به کشوری دیگر را هم بر دوش گردشگران می‌گذارد.
اهمیت این موضوع زمانی آشکار میشود که درخواست متقاضی جهت دریافت ویزای کانادا در اولین مرحله پذیرفته نمیشود و فرد مجبور به انجام سفری دوباره جهت پیگیری و یا تکمیل مدارک بشود. مسئله ی دیگر عدم ارسال پاسپورت مهرشده و ویزای متقاضی برای گردشگران میباشد و گردشگران دوباره مجبور می‌شوند برای پس گرفتن پاسپورت‌شان به کشور واسط سفر کنند. با انجام خدمات پیکاپ ویزا در ایران، این مشکل تا حد زیادی کاهش یافته است. بنابراین برای کسانی که متقاضی اخذ ویزای کانادا هستند تنها یک راه باقی می‌ماند و آن هم استفاده از خدمات پیکاپ ویزای کانادا میباشد.

pick up در زبان انگلیسی دارای معانی متفاوتی میباشد اما شاید مناسبتربن معنی آن برای توضیح پیکاپ ویزا، “آورن چیزی” باشد! پیکاپ ویزا نیز هم به همین طریق عمل می‌کند!

 

پیکاپ ویزای کانادا از کشورهای واسط زیر انجام می گردد:

– پیکاپ ویزای کانادا در استانبول
– پیکاپ ویزای کانادا در آنکارا
– پیکاپ ویزای کانادا در دبی
– پیکاپ ویزای کانادا در ابوظبی

 

  • پیکاپ ویزای کانادا چیست؟
  • مراحل انجام پیکاپ ویزای کانادا چگونه است؟
  • مراحل انجام پیکاپ پاسپورت کانادا چگونه است؟
  • کشورهای واسط سفارت کانادا کدامند؟
  • مدارک لازم برای پیکاپ ویزای توریستی کانادا چیست؟
  • مدارک لازم برای پیکاپ ویزای مهاجرتی کانادا چیست؟

 

کانال ویزا سازان در تلگرام: برای ورود به کانال روی لینک زیر کلیک کنید…

https://telegram.me/visasazan

پیکاپ ویزای کانادا در آنکارا و ابوظبی و دبی. کافیست یک درخواست به شماره ۰۹۳۶۳۲۹۷۱۷۹ در تلگرام و یا واتس اپ ارسال کنید و یا جهت ارتباط با تیم ویزاسازان و کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با پیکاپ ویزای کانادا با شماره های زیر در تماس باشید:

تلفن های تماس:    ۶۶۵۷۰۴۵۴  و  ۶۶۵۷۰۴۵۵

 

پیکاپ ویزای کانادا

 

مراحل پیکاپ ویزای کانادا

پیکاپ پاسپورت کانادا

پس از انجام مراحل تعیین وقت سفارت کانادا و مراجعه ی حضوری متقاضی در سفارت کانادا و سپس بازگشت متقاضی به ایران، فرد درخواست کننده ی ویزای کانادا شخصی را به عنوان نماینده ی خود انتخاب کرده و فرم وکالت پیکاپ ویزای کانادا را باید تکمیل کند. این فرم وکالت به این معناست که این شخص به جای وی، مراحل اخذ ویزای کانادا را در کشوری دیگر پی‌گیری می‌کند و پاسپورت مهرشده را به شخص متقاضی برمی‌گرداند. منظور از پاسپورت مهرشده پاسپورتی‌ است که برچسب ویزای کانادا را دارد و این بدان معناست که دیگر مشکلی برای پیاده‌شدن از هواپیما در خاک کانادا وجود نخواهد داشت! عده‌ای از متقاضیان تصور می‌کنند مراجعه حضوری به سفارت کانادا، مدت زمان لازم برای صدور ویزای آنها را کوتاه می‌کند. ویزاسازان با سالها تجربه در امر اخذ وقت سفارت کانادا و پیکاپ ویزای کانادا به گردشگران اطمینان می‌دهد که اصلا و ابدا هیچ تفاوتی میان خدمات پیکاپ ویزا و مراجعه حضوری فرد وجود ندارد و لازم به ذکر است سفارت کانادا، تمام درخواست‌ها را به نوبت مطالعه کرده و پاسخ می‌دهد.
برای استفاده از خدمات پیکاپ ویزا، متقاضیان مجبور به پرداخت هزینه‌هایی میباشند، اما لازم به ذکر است این هزینه‌ها بسیار کمتر از هزینه سفر به کشورهای واسط است. بنابراین، بهتر است که گردشگران با استفاده از خدمات پیکاپ ویزای کانادا، سفری راحت و بی‌دغدغه به کشور کانادا را تجربه کنند.

گردشگران جهت آشنایی با مراحل و اطلاع از چک لیست مدارک وقت سفارت کانادا میتوانند به منوی وقت سفارت کانادا مراجعه کرده و در رابطه با نحوه انجام کار و مدارک خواسته شده اطلاعات لازم را کسب نمایند. لازم به یادآوری است که نیازی به نگرانی در تهیه مدارک وجود ندارد زیرا که ویزاسازان این اطمینان را به شما می‌دهد که در تمام مراحل از طریق مشاوره و اقدام مناسب، همراه گردشگران خواهد بود.

وقت سفارت کانادا

 

پیکاپ پاسپورت کانادا

مدارک لازم برای پیکاپ ویزای توریستی کانادا

۱- اصل پاسپورت امضاء شده
۲- پرینت ایمیل سفارت کانادا
۳- فرم وکالت به ضمیمه ی امضای متقاضی که مطابق امضای پاسپورت باشد.

 

پیکاپ ویزای کانادا

مدارک لازم برای پیکاپ ویزای مهاجرتی کانادا

۱- پاسپورت ها با امضا
۲- پرینت ایمیل سفارت کانادا
۳- دو قطعه عکس ۵×۷ با پشت زمینه سفید
۴- وارد نمودن قد و رنگ چشم تمام افراد متقاضی در صفحه ی آخر ایمیل ارسالی به سفارت کانادا
۵- امضای متقاضی اصلی در صفحه ی آخر پرینت ایمیل ارسالی به سفارت کانادا.
۶- ایمیل دریافتی از سفارت: پرینت ضمیمه (attachment) ایمیلی که از سفارت برای متقاضی ارسال شده است.
۷- پرینت رسیدی که ثابت می‌کند هزینه ویزای موردنظر را پرداخت کرده‌اید.

 

پیکاپ ویزای کانادا

 

پیکاپ پاسپورت کانادا

نکاتی که در رابطه با پیکاپ ویزای کانادا باید بدانید:

• لازم به ذکر است که در صورت اقدام به پیکاپ ویزای کانادا به صورت غیرحضوری حتماً باید پاسپورت افراد بالای ۱۸ سال امضا داشته باشد و دقیقاً با امضای داخل فرم وکالت تطبیق داشته باشد.
• پیکاپ پاسپورت سفارت کانادا از استانبول معمولا از زمان تحویل به کارگزاری سفارت کانادا (VACC) سه تا چهار روز کاری زمان می برد.
• به طور کلی پروسه ی انجام پیکاپ پاسپورت کانادا معمولاً یک هفته زمان می برد.

کانال ویزا سازان در تلگرام: برای ورود به کانال روی لینک زیر کلیک کنید…

https://telegram.me/visasazan

پیکاپ ویزای کانادا در آنکارا و ابوظبی و دبی. کافیست یک درخواست به شماره ۰۹۳۶۳۲۹۷۱۷۹ در تلگرام و یا واتس اپ ارسال کنید و یا جهت ارتباط با تیم ویزاسازان و کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با پیکاپ پاسپورت کانادا با شماره های زیر در تماس باشید:

تلفن های تماس:    ۶۶۵۷۰۴۵۴  و  ۶۶۵۷۰۴۵۵