وقت سفارت فرانسه

وقت سفارت فرانسه

ویزای شینگن فرانسه

وقت فوری سفارت فرانسه ورود یک روزه ۶۶۵۷۰۴۵۵، وقت سفارت فرانسه تضمینی در تهران. ترجمه فوری مدارک و اخذ بیمه مسافرتی سامان، جهت اخذ ویزای توریستی سفارت فرانسهبا ویزاسازان

سفر کردن به تعدادی از کشورها مستلزم داشتن ویزای آن کشورها می باشد. برای ورود به کشور فرانسه نیز مسافران ملزم به دریافت ویزا میباشند. با توجه به اینکه کشور فرانسه یکی از کشورهای عضو پیمان شینگن می باشد در اینصورت جهت ورود به این کشور نیازمند ویزای شینگن می باشید. اولین گام و مرحله برای دریافت ویزای شینگن فرانسه تعیین وقت سفارت فرانسه میباشد. وقت سفارت فرانسه در واقع نوبتی است که سفارت فرانسه برای متقاضیان ویزای فرانسه تعیین میکند. در این روز مشخص متقاضی به همراه مدارک مورد نیاز و خواسته شده توسط سفارت و نیز فرم درخواست ویزای شینگن فرانسه به کنسولگری فرانسه مراجعه کرده و مدارک خود را ارائه میدهد.

 • وقت سفارت فرانسه | اخذ ویزای فرانسه
 • نشانی سفارت فرانسه و کنسولگری فرانسه کجاست؟
 • فرم سفارت فرانسه را از کجا میتوانم تهیه کنم؟
 • چک لیست مدارک دریافت ویزای توریستی فرانسه چیست؟
 • چک لیست مدارک دریافت ویزای تجاری فرانسه چیست؟
 • چگونه میتوانم برای دریافت وقت سفارت فرانسه اقدام کنم؟
 • مدت زمان دریافت ویزای فرانسه چند روز می باشد؟

 

نشانی کنسولگری فرانسه جهت تحویل مدارک: متقاضیان دریافت ویزای فرانسه جهت ارائه مدارک مورد نیاز ویزای فرانسه می بایست در روز مصاحبه ی رزرو شده توسط ویزاسازان، به مرکز تجاری پالادیوم در تهران مراجعه نمایید. این شعبه با وزارت کشور در ارتباط است و ویزای ورود به کشور فرانسه یا ویزای شینگن را صادر مى‌کند. شعبه کنسولى سفارت فرانسه در مرکز تجاری پالادیوم همچنین نمایندگى دولت فرانسه را در برابر جامعه فرانسویان مقیم ایران را دارد. این بخش خدمات دیگری نیز به فرانسویان ارائه می‌دهد که اطلاعات آن در سایت سفارت فرانسه قابل دسترسی است.

نشانی سفارتخانه فرانسه: تهران- خیابان نوفل لوشاتو- پلاک ۶۴-۶۶

روزهای کاری سفارت فرانسه روزهای یکشنبه تا پنج شنبه می باشد و در روزهای پنجشنبه از ساعت ۰۷:۳۰ تا ۱۱:۳۰ پذیرای متقاضیان میباشد.

ساعات کاری بخش کنسولی سفارت فرانسه روزهای دوشنبه تا چهارشنبه، از ساعت ۰۸:۳۰ الی ۱۲:۰۰ آماده ارائه خدمات به متقاضیان میباشد.

وقت سفارت فرانسهمراحل اخذ وقت سفارت فرانسه

اولین گام برای دریافت ویزای شینگن فرانسه تکمیل کردن فرم وقت سفارت فرانسه میباشد. فرم مربوطه را با دقت مطالعه کرده و در هنگام پر کردن فیلدهای خواسته شده نهایت دقت را داشته باشید. این فرم شامل موارد بسیار دقیقی است و از اهمیت بالایی برخوردار میباشد و ممکن است با داشتن کوچکترین خطایی در ثبت اطلاعات، افسر سفارت فرانسه صلاحیت شما را تایید نکند و در نتیجه از ویزای شینگن فرانسه محروم شوید. متقاضیان ویزای فرانسه می بایست جهت اخذ ویزای شینگن فرانسه نسبت به تکمیل کردن فرم وقت سفارت فرانسه اقدامات لازم رو انجام بدهند. پس از دریافت فرم و تکمیل آن متقاضی میبایست بعدی فرم تکمیل شده را به آدرس ایمیل سفارت ارسال کند. در اینصورت سفارت بعد از دریافت ایمیل متقاضی به بررسی درخواست متقاضیان پرداخته و پس از بررسی درخواست ها ایمیلی به متقاضیان ارسال می کند که ایمیل مربوطه حاوی وقت دقیق مصاحبه شخص می باشد و متقاضی می بایست طبق اعلام تاریخ مصاحبه در ایمیل ارسال شده سفارت  در شرکت VFS واقع در مرکز تجاری پالادیوم همراه با مدارک مورد نیاز در وقت تعیین شده سفارت حضور داشته باشد.

مرحله ی بعد تهیه ی مدارک موجود در چک لیست مدارک ویزای شینگن فرانسه می باشد که با توجه به نوع ویزای درخواستی متفاوت میباشد. جهت دریافت هر نوع ویزایی از جمله ویزای فرانسه لازم است متقاضی تمام مدارک را به صورت کاغذی آماده کند و در هنگام مراجعه به سفارت در روز تعیین شده جهت مصاحبه، مدارک را ارائه دهد. بنابراین به مدارکی که به شکل الکترونیکی و ضمیمه ایمیل درخواست تعیین وقت باشند ترتیب اثر داده نخواهد شد.

متقاضیان دریافت ویزای شینگن فرانسه میتوانند به منظور درخواست ویزا می‌توانند به آدرس اینترنتی که از طریق سایت سفارت فرانسه مشخص شده، مراجعه کنند و پس از ایجاد حساب کاربری و انجام مراحل مربوط به آن، درخواست خود را ثبت و جهت اخذ وقت ملاقات اقدام نمایند. زمان باز شدن سایت تعیین وقت سفارت فرانسه به صورت نامنظم میباشد و زمان نوبت دهی مشخص نمیباشد و همچنین پس از باز شدن وقت ها در مدت زمان کوتاه چند دقیقه ای تمام وقت ها پر می شود. از این رو آژانس های مسافرتی و مسافران به یک کارشناس خبره جهت گرفتن وقت سفارت فرانسه نیاز دارند.

تیم ویزاسازان با بیش از ۵ سال تجربه و همکاری با آژانس های مسافرتی و همچنین شرکتهای فعال در زمینه وقت سفارت ایتالیا، وقت سفارت اسپانیا، وقت سفارت فرانسه، وقت سفارت یونان و …، مراحل درخواست وقت سفارت فرانسه را با کمترین قیمت ممکن و نیز کوتاهترین زمان به انجام می رساند.

کارشناسان با تجربه ی ویزاسازان با سالها تجربه در زمینه ی تعیین وقت سفارت فرانسه با توجه به نوع ویزای درخواستی متقاضی و همچنین تاریخ سفر، در اولین زمان ممکن اقدام به دریافت وقت سفارت برای کشور فرانسه می نمایند.

تعیین وقت فوری سفارت فرانسه

همانطور که در پروسه ی تعیین وقت سفارت فرانسه اشاره کردیم دریافت وقت سفارت فرانسه مستلزم ارسال ایمیل و بررسی صلاحیت و ارسال تاریخ مصاحبه به متقاضیان می باشد که روال انجام این فرایند اغلب در بازه ی زمانی  ۳ الی ۴ ماه بطول می انجامد.  از اینرو متقاضیان دریافت وقت فوری سفارت فرانسه می توانند با ارسال کردن مدارک مورد نیاز روال درخواست وقت فوری فرانسه خود را به کارشناسان ما در گروه ویزاسازان محول نمایند و اطمینان خاطر داشته باشند که متخصصین ویزاسازان در حداقل زمان ممکن در صدد تعیین وقت فوری سفارت فرانسه  آنها برخواهند آمد.

کانال ویزا سازان در تلگرام: برای ورود به کانال روی لینک زیر کلیک کنید…

https://telegram.me/visasazan

با توجه به شلوغی سفارت در صورتی که وقت مصاحبه می خواهید بهتر است زودتر نسبت به تعیین وقت اقدام نموده و درخواست دهید.

جهت تعیین وقت سفارت فرانسه کافیست اسکن صفحه اول پاسپورت خود را به شماره ۰۹۳۶۳۲۹۷۱۷۹ در تلگرام و یا واتس اپ ارسال کنید. همچنین می توانید اسکن صفحه اول پاسپورت خود را به ایمیل info@visasazan.com ارسال نمایید.

تلفن های تماس:  ۶۶۵۷۰۴۵۴  و   ۶۶۵۷۰۴۵۵

وقت سفارت فرانسه

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای توریستی فرانسه

جهت دریافت ویزای توریستی فرانسه، مدارک زیر را آماده داشته باشید و پس از تطابق با چک لیست مدارک ویزای شینگن فرانسه و اطمینان از اینکه تمام مدارک ترجمه شده باشند، در تاریخ مقرر شده از سوی سفارت به سفارت فرانسه مراجعه نمایید. لازم به ذکراست که اصل تمام مدارک باید همراه با کپی آن‌ها ارائه شود. سفارت فرانسه پس از بررسی مدارم متقاضی، اصل مدارک را (به جز آنهایی که مستقیم خطاب به سفارت است) باز خواهد گرداند.

 

جهت دریافت چک لیست ویزای شینگن فرانسه کلیک نمایید

چک لیست مدارک دریافت ویزای شینگن فرانسه
 • فرم درخواست ویزای شینگن فرانسه: فرم درخواست روادید کوتاه مدت برای فرانسه که باید به زبان انگلیسی و یا فرانسوی تکمیل شود.
 • دو قطعه عکس رنگی ۴×۳: دو قطعه عکس رنگی با مشخصات زیر

مشخصات عکس:

– به تازگی گرفته شده باشد (زمان آن بیشتر از ۶ ماه نباشد)

– رنگی باشد.

– پس زمینه عکس سفید باشد.

– عکس باید شفاف بوده و صورت در مرکز آن قرار داشته باشد

– عکس در کاغذ معمولی عکاسی چاپ شده باشد.

– گردی کامل صورت، بدون لبخند (بدون عینک آفتابی، هر گونه کلاه، مگر اینکه متقاضی چنین اقلامی را بخاطر اعتقاد مذهبی یا پیشینه ی قومی خود بپوشد)

 • اصل گذرنامه متقاضی به همراه کپی: اعتبار گذرنامه باید حداقل سه ماه پس از پایان اعتبار روادید درخواستی بوده و حداقل دارای ۲ صفحه مهر نخورده و خالی باشد.
 • کپی روادید شینگن قبلی: فتوکپی کلیه روادیدهای شینگن که تاکنون دریافت کرده اید (بر روی گذرنامه فعلی و گذرنامه های قبلی) و فتوکپی همه مهرهای ورود و خروج
 • شناسنامه: اصل شناسنامه فرد متقاضی به همراه کپی تمام صفحه ها
 • اسناد وضع اجتماعی حرفهای و تمکن مالی

الف) کارمندان: قرارداد کار، صورتحساب بانکی شش ماه گذشته، رضایتنامه کارفرما مبنی بر خروج متقاضی، مفاصا حساب مالیاتی

ب) برای تجار و بنگاه داران: آگهی ثبت شرکت در روزنامه رسمی و اظهارنامه ثبت در ثبت شرکتها، کارت بازرگانی یا پروانه کسب، پرینت گردش حساب بانکی ۶ ماهه، مفاصا حساب مالیاتی

ج) مشاغل آزاد: کپی جواز کسب، صورتحساب گردش حساب بانکی ۶ ماه گذشته

د)  بازنشستگان: فیش حقوق بازنشستگی

ه) برای کودکان و دانشجویان: گواهی تقبل هزینه توسط یکی از والدین، اسناد هویتی، تمکن مالی و وضع حرفهای شخصی که هزینههای سفر را تأمین میکند، اجازه خروج رسمی پدر وقتی فرزند بدون پدر خود مسافرت میکند، گواهی اشتغال به تحصیل در مدرسه یا دانشگاه یا گواهی ثبت نام برای سال آینده، گواهی برخورداری از محل سکونت در فرانسه

 • پرداخت ۱۲۰ یورو در روز ارائه مدارک
 • واچر هتل (در صورت نداشتن رزرو هتل، مسافر باید مدارک توان مالی تأمین هزینه ها به اندازه دهد)
 • بلیط رفت و برگشت
 • بیمه نامه بین المللی پزشکی و بازگشت به کشور مبدأ مبنی بر پوشش هزینههای احتمالی بازگشت به کشور مبدأ به دلیل پزشکی، درمان پزشکی اورژانس و یا هزینههای بستری اورژانس در سرتاسر فضای شینگن تا سقف تضمین شده یورو برای تمام مدت اقامت گواهی کند. (دارنده روادید کثیرالسفر موظف به ارائه بیمه نامه مسافرتی برای ۳۰،۰۰۰حداقل مدت اولین سفر بوده، تهیه بیمه نامه برای سفرهای بعدی بر عهده خود اوست)
 • نامه ای که در آن کاملا هدف از سفر به فرانسه ذکر شده است.

وقت سفارت فرانسه

نکته هایی که قبل از اقدام برای اخذ ویزای شینگن فرانسه باید بدانید:

 • در برخی موارد مانند ویزای شینگن توریستی، ویزای تجاری، ویزای فرهنگی و مقامهای رسمی از متقاضی درخواست میشود تا برگه دعوتنامه را نیز به همراه سایر مدارک ارائه کند.
 • جمع آوری پرونده های تقاضای ویزای فرانسه، ۲۰۱۷ جولای سال ۱۸ (مطابق اطلاعیه جدید سفارت فرانسه، از تاریخ اطلاعات بیومتریک و تعیین وقت از طریق کارگزار سفارت انجام میشود. این پیشخوان ویزا مورد تائید سفارت فرانسه بوده و توسط شخص سفیر افتتاح شده است.
 • هزینه و زمان اخذ ویزای توریستی فرانسه بررسی اولیه مدارک به منظور صدور ویزا دو هفته طول خواهد کشید. ممکن است تا صدور قطعی و تکمیل مدارک، چند هفتهای بیشتر نیز زمان احتیاج باشد ولی عموماً تا شش هفته بعد از تحویل مدارک به بخش کنسولی، وضعیت درخواست متقاضی مشخص میشود.

 

هزینه صدور ویزای شینگن فرانسه بر اساس گروههای سنی متغیر است:
 • کودکان صفر تا ۶ سال: رایگان
 • کودکان ۶ تا ۱۲ سال: ۳۵ یورو
 • افراد بالای ۱۲ سال (ویزای کوتاه مدت): ۶۰ یورو
 • افراد بالای ۱۲ سال (ویزای بلند مدت): ۹۹ یورو
 • ویزای بلند مدت دانشجویی: در چارچوب برنامه Campus France کامپوس فرانس: ۵۰ یورو
 • لازم به ذکر است به ازای هر نفر برای بررسی مدارک نیز ۲۵ یورو دریافت میشود. این هزینه، جدا از هزینه قانونی صدور ویزا دریافت می‌شود.

تیم ویزاسازان با بیش از ۵ سال تجربه و همکاری با آژانس های مسافرتی و همچنین شرکتهای فعال در زمینه وقت سفارت ایتالیا، وقت سفارت اسپانیا، وقت سفارت فرانسه، وقت سفارت یونان و …، مراحل درخواست وقت سفارت فرانسه را با کمترین قیمت ممکن به انجام می رساند.

کارشناسان با تجربه ی ویزاسازان با سالها تجربه در زمینه ی تعیین وقت سفارت فرانسه با توجه به نوع ویزای درخواستی متقاضی و همچنین تاریخ سفر، در اولین زمان ممکن اقدام به دریافت وقت سفارت برای کشور فرانسه می نمایند.

وقت سفارت فرانسه

توصیه های ویزاسازان | در روز مصاحبه حضوری به نکات زیر دقت نمایید.

 • همراه نداشتن سلاح گرم حتی درصورت داشتن مجوز قانونی
 • اسپری،گاز اشک آور و هرگونه افشانه
 • فندک و هرگونه وسیله اشتعال زا
 • عدم حمل شوکر، وسائل تیز، برنده و سلاح سرد مانند (چاقو، ناخن گیر، موچین و….)
 • هرگونه لوازم الکترونیکی شامل: دوربین عکاسی، دوربین فیلمبرداری، لپ تاپ و …

 

کانال ویزا سازان در تلگرام: برای ورود به کانال روی لینک زیر کلیک کنید…

https://telegram.me/visasazan

با توجه به شلوغی سفارت در صورتی که وقت مصاحبه می خواهید بهتر است زودتر نسبت به تعیین وقت اقدام نموده و درخواست دهید.

جهت تعیین وقت سفارت فرانسه کافیست اسکن صفحه اول پاسپورت خود را به شماره ۰۹۳۶۳۲۹۷۱۷۹ در تلگرام و یا واتس اپ ارسال کنید. همچنین می توانید اسکن صفحه اول پاسپورت خود را به ایمیل info@visasazan.com ارسال نمایید.

تلفن های تماس:  ۶۶۵۷۰۴۵۴  و   ۶۶۵۷۰۴۵۵

ویزای برزیل | وقت سفارت آلمان | وقت سفارت ایتالیا | گردشگری | ویزای شینگن | وقت سفارت فرانسه | وقت سفارت ایتالیا | وقت سفارت یونان