بیمه مسافرتی سامان با پوشش ۳۰ هزار یورو

بیمه مسافرتی سامان با پوشش ۳۰ هزار یورو

بیمه مسافرتی سامان با پوشش ۳۰ هزار یورو برای گردشگران و مسافران عزیزی که قصد سفر به خارج از کشور را دارند صادر میگردد. متقاضیان میتوانند سفر خود را با در نظر گرفتن شرایط و تعهدات بیمه مسافرتی سامان در برابر خطراتی که ممکن است در طی سفر برای آنها اتفاق بیفتد تحت پوشش بیمه قرار دهند. حداقل پوشش بیمه مسافرتی، بیمه مسافرتی سامان با پوشش ۳۰ هزار یورو است.

دارندگان بیمه مسافرتی سامان با پوشش ۳۰ هزار یورو درصورت احساس نیاز به فوریت های پزشکی و سایر خدمات تحت پوشش میتوانند با مراکز پاسخگویی کمک رسان بیمه سامان تماس حاصل نموده و ضمن اعلام نام بیمه شده، شماره بیمه نامه و شماره تلفن خود از خدمات بیمه مسافرتی خود بهره ببرند.

این نوع بیمه برای سنین مختلف و برای همه کشورها صادر میشود. قیمت مناسب بیمه مسافرتی سامان با پوشش ۳۰ هزار یورو سبب شده است که این بیمه از مناسبترین و در عین حال پرطرفدارترین بیمه ها در میان بیمه های مسافرتی باشد. بیمه مسافرتی سامان از کاملترین و معتبرترین انواع بیمه مسافرتی در کشور ایران است. تنوع در طرح های بیمه مسافرتی سامان سبب شده است تا متقاضیان دریافت ویزا و اقامت آنرا به عنوان بیمه مسافرتی خود انتخاب کنند.

قیمت بیمه مسافرتی سامان با پوشش ۳۰ هزار یورو بر اساس سن متقاضی و طول مدت زمان اقامت وی در کشور مقصد محاسبه میگردد. دسته بندی سنین متقاضیان بصورت نوزاد تا ۱۲ سال، ۱۳ تا ۶۵ سال، ۶۶ تا ۷۰ سال، ۷۱ تا ۷۵ سال، ۷۶ تا ۸۰ سال و ۸۱ سال به بالا است. همچنین مدت زمان اقامت هم شامل ۷ روزه، ۱۵ روزه، ۲۳ روزه، ۱ ماهه، ۲ ماهه، ۳ ماهه، ۶ ماهه و ۱ ساله است.

برای دریافت بیمه مسافرتی سامان با پوشش ۳۰ هزار یورو تنها کافیست تصویر صفحه اول پاسپورت خود را به شماره تلگرام ۰۹۳۶۳۲۹۷۱۷۹ ارسال نمایید.

تعهدات بیمه مسافرتی سامان با پوشش ۳۰ هزار یورو

نوع پوشش

سقف تعهد (EUR)
پرداخت هزینه بستری شدن در بیمارستان و انجام معالجات پزشکی۳۰,۰۰۰
بازگشت یکی از اعضای بلافصل خانواده به کشور محل اقامت در صورت بستری شدن بیمه شده بیشتر از ۱۰ روزبدون سقف
راهنمایی و کمک رسانی به فرد بیمه شده در صورت سرقت و یا مفقود شدن مدارک مسافرتی۱۰۰
ارسال پیام های فوری بیمه شده به فردی که توسط وی معرفی شده و همچنین ارائه نشانی مراکز درمانی، داروخانه ها، پزشکان به بیمه شده در خارج از کشوربدون سقف
پرداخت هزینه فوریت های دندانپزشکی۲۰۰
پرداخت هزینه های ناشی از تأخیر هواپیما (اقامت در هتل، صرف غذا)۲۰۰
مشاوره حقوقی و پرداخت هزینه های دعاوی بیمه شده۷۰۰
پرداخت هزینه خریدهای اضطراری، در صورتی تأخیر در تحویل بار کنترل شده بیش از ۱۲ ساعت۸۰۰
حواله وجه نقد۸۵۰
ارسال وجه الضمان۸۵۰
یافتن بار و ارسال بار و ملزومات شخصیبدون سقف
پرداخت هزینه خریدهای اضطراری، در صورت تأخیر در تحویل بار کنترل شده بیش از ۴۸ ساعت۲۵۰
پرداخت هزینه بازگشت غیر منتظره بیمه شده به دلیل مسائل حاد پزشکی و یا فوت بستگان در صورتیکه نتواند از بلیط اصلی برای بازگشت استفاده نماید.بدون سقف
بازگرداندن جسد بیمه شده متوفی به ایران در صورت فوت وی درخارج از کشوربدون سقف
پرداخت هزینه های بازگشت کودکان زیر ۱۵ سال بیمه شده به همراه یک سرپرست به ایران در صورت فوت یا بستری شدن بیمه شدهبدون سقف